Člani

    Pridružite se nam in postanite del naših aktivnosti

    Slovenia Outdoor ima 48 članov in sicer so člani lahko:

    • specializirane namestitve za pohodnike in ali kolesarje
    • specializirane športne incoming agencije s področja outdoor aktivnosti
    • specializirani kampi za kolesarje in ali pohodnike
    • destinacijske organizacije
    • Združenje slovenskih žičničarjev
    • druga združenja, zveze po posebnem dogovoru

     

    Linki:

     

    Člani Slovenia Outdoor

    V združenju Slovenia Outdoor trenutno delujejo turistične agencije, nastanitve, destinacije in gorski centri. Poglejte si, kdo so naši člani.

    POHODNITVO&KOLESARJENJE giz –  ČLANI Diektor
    Unitur dd- Hotel ROGLA Kovaška c. 10,3214 Zreče alberta.drevensek@unitur.eu Barbara Soršak 5P,2K
    Unitur dd – Hotel Vital Kovaška c. 10,3214 Zreče jasmina.cresnarbrecko@unitur.eu 4P,2K
    Hostel Ajdovščina Cesta IV.prekomorska 61a,Ajovščina matej.likar@mc-hisamladih.si Matej Likar 3k
    Terme Krka – Hotel Šport 8222 Otočec bostjan.ocvirk@terme-krka.si 1P,1K
    Kamp Lijak Ozeljan, Šempas info@camplijak.com Aleksander kolkamp
    Hit- Hotel Špik Martuljek 4282, Jezerce 21 tomaz.triplat@hit.si 3P,3K
    Hit Hotel Sabotin 7 jana.jakin.petejan@hit.si 1K
    Kamp Ajdovščina Cesta 5. maja 14,5270 Ajdovščina uros.pintar@zs-ajdovscina kamp K
    Hostel Hiša Mladih Cesta4. prekomorska 61a,5270 Ajdovščina info@hostel-ajdovscina.si 3K,3P
    Hotel Krvavec Grad 76,4207 Cerklje uros.zupan@rtc-krvavec.si Uroš Zupan 3P,3K
    Hostel Pod Voglom Ribčev Laz 60, 4265 Bohinjsko Jezero borut@pac.si Borut Jurkovič 4P,4K
    Hotel Cerkno Sedejev trg 8, 5282 Cerkno borut.pirih@hotel-cerkno.si 4P,1K
    Hotel San Martin, Binst doo Brda, Šmartno 11, 5211 Kojsko binst@iol.net 3K
    Kamp Danica Ribčev Laz 48, 4264 Bohinjska Bistrica milena.kosnik@bohinj-info.com Milena Košnik kamp K
    Hotel Golte Radegunda 19c, 3330 Mozitje mitja.terce@golte.si Ernest Kovač 4P
    Sava Turizem- Kamp Bled Cankarjeva 6, 426 Bled nika.moric@camping-bled.com 3P,Kkamp
    Apartmaji Kamp Koren Drežniške ravne 33, 5222 Kobarid lidija@kamp-koren.si Lidija Koren 4P,1K
    Kamp Podzemelj Podzemelj, Metlika petra.peselj@gmail.com k kamp
    HIT Alpinea, Hotel Kompas Borovška c.,Kranjska Gora milan.sajovic@hit-alpinea.si mateja.golja 3K,3P
    Anticus doo, Stara šola Korte Brnčičeva ul.13,1231 Ljubljana katarina.valentincic@gmail.com 3K
    Convivas doo, Kovačnica sreče Griblje 65a, 8332 Gradac info@convivas.si 1P,1K
    Hotel Bela Krajina Cesta bratstva in enotnosti 28,8330 Metlika hotel.belakrajina@gtm-metlika.si Vera Pešelj 2P
    Apartmaji pri Jakobu-Freeride Soča Magozd 6, Kobarid prijakobu.apartmaji@gmail.com Janja Novosel
    Ekohotel Kmetija Koroš Jamnica 10, 2391 Prevalje dixi@bikenomad.com Dušan Štrucl 1P5K
    Epidos doo- Hotel Ribno Izletniška 44, 4260 Bled matija.blazic@hotel-ribno.si 3P,3K
    Terme Snovik Snovik7, 1219 Laze v Tuhinju ivan.hribar@terme-snovik.si Petra Zlatoper 3P,3K
    petra.zlatoper@gmail.com
    Panonska vas, Kadiš Matevž sp Lendavska ul 45, Černelavci kadis.maja@gmail.com K2
    Hotel Malovec, Kraška cesta 30a, 6215 Divač andreja@hotel-malovec.si Valter Malovec 1K
    Camping Menina Varpolje 105, 3332 Rečica info@campingmenina.si Jure 1K
    BK Sport doo 5222 Kobarid, Mučeniška ul b blaz@positive-sport.com Blaž Lužnik agencija
    Kamp Šmica Luče 4, 3334 Luče camp.smica@siol.net Ludvik Petek Kolesar kamp
    Hotel Plesnik Logarska dolina 10, 3335 Solčava nina.plesnik@plesnik.si Nina Plesnik 3P,1K
    Monolit doo Letališka c. 33, Ljubljana karmen@monolit.si Nataša Hlača
    Penzion Gostišče Jelkin Hram Drežnica 30 jelkin.hram@siol.net Klavdij Rakušček 3P,3K
    Helia Trubarjeva 8, 4260 Bled saso@helia.si Sašo Skalič TA
    Hotel Dvorec Mestni trg 3, Tolmin sales@hoteldvorec.com Alenka Blaško 3P,3K
    Hotel gostilna Triglav Dobrna 12, 3204 info@gostilna-triglav.si Veronika Prih 3P, 3K
    Hostel Bearlog Trg zbora odposlancev 62 nevenka-klun@kocevsko.si Nevenka Klun
    Hotel Milena Maribor, Pohorska ul. 49 info@hotelmilena-maribor.com 2K
    Camp Jezero Jezero, Kočevje nevenka.klun@kocevsko.si Nevenka Klun 3K,3P
    Kolesarski klub Rog Ljubljana info@kdrog.si,gpenko@kdrog.si
    Raj Jezersko Zg Jezersko  28a, 4206 Zg. Jezersko rok.teul@gmail.com Rok Teul TA
    Hike &Bike Stara Fužina 117 Bohinjsko jezero grega@hikeandbike.si Grega Šilc 3K +TA
    Hotel Rakitna Rakitna 153, 1352 Preserje effekt.simenko@siol.net ŠimenkoMeta 4P 3K
    Goodplace Rimska c. 28 Ljubljana jan@klavora.si Jan Klavora TA
    Studio Oreh Srednje Bitnje 99,4209 Žabnica andrej@studio-oreh.si Andrej Zalokar TA
    Bike Galaxy doo Tomačevo 30a, 1000 Ljubljana mtbgalaxy@gmail.com Marko Šimenc TA
     Apartmaji Škvor Robidišče, 5223 breginj robidisce@gmail.com Staša Mesec P2
    Hotel Boka, Saša Vranješ sp Tržaška c.14,6230 Postojna marketing@hotel-boka.si Mateja Olič 2K,2P
    Proaktiv sport doo Pot na Breg 11, 5250 Solkan robert.krkoc@proaktivsport.si Robert Krkoč TA
    Turizen Toni Naselje heroka Maroka 29,8290 Sevnica joze.prah@amis.net Jože Prah TA
    Združenje slovenskih žičničarjev Dimičeva 13, 1000 Ljubljana danilo.brecelj@siol.net Danilo Brecelj
    Bohinj Eko hotel Triglavska c. 17, 4264 Bohinjska Bistrica jana.pekovec@2864.si Jana Pekovec 1K

    Destinacije

    Julijske Alpe - Bohinj, Kranjska Gora, Dolina Soče, Radovljica, Bled
    Kamniško Savinjske Alpe - Luče, Solčava, Kamnik, Preddvor, Cerklje,Zg. Jezersko
    Brda
    Vipavska dolina
    Posavje
    Maribor-Pohorje
    Škofjeloško
    Goriško
    Kočevsko
    Tržič
    Miren-Kostanjevica
    Bela Krajina
    Zreče - Pohorje
    Ptuj
    Koroška
    Žalec

    Ponudniki nastanitev

    Anticus d.o.o, Stara šola Korte
    Apartmaji Kamp Koren
    Apartmaji pri Jakobu-Freeride Soča
    Apartmaji Škvor
    Bike Galaxy doo
    BK Sport doo
    Bohinj Eko hotel
    Camp Jezero
    Camping Menina
    Convivas doo, Kovačnica sreče
    Ekohotel Kmetija Koroš
    Epidos doo- Hotel Ribno
    Goodplace
    Helia
    Hike &Bike
    HIT Alpinea, Hotel Kompas
    Hit Hotel Sabotin
    Hit- Hotel Špik
    Hostel Ajdovščina
    Hostel Bearlog
    Hostel Hiša Mladih
    Hostel Pod Voglom
    Hotel Bela Krajina
    Hotel Boka, Saša Vranješ sp
    Hotel Cerkno
    Hotel Dvorec
    Hotel Golte
    Hotel Gostišče Triglav
    Hotel Krvavec
    Hotel Malovec,
    Hotel Milena
    Hotel Plesnik
    Hotel Rakitna
    Hotel San Martin, Binst doo
    Kamp Ajdovščina
    Kamp Danica
    Kamp Lijak
    Kamp Podzemelj
    Kamp Šmica
    Kolesarski klub Rog
    Monolit doo
    Panonska vas, Kadiš Matevž sp
    Penzion Jelkin ram
    Proaktiv sport doo
    Raj Jezersko
    Sava Turizem- Kamp Bled
    Studio Oreh
    Terme Krka - Hotel Šport
    Terme Snovik
    Turizen Toni
    Unitur dd - Hotel Vital
    Unitur dd- Hotel ROGLA
    Združenje slovenskih žičničarjev

    Turistične agencije

    Feel Green
    Bergalaxy
    Rekreatur
    Goodplace
    Turizem Toni
    KD Rog
    Hike&Bike
    PAC Sports
    B2 Sport
    Bikenomad
    Soča Fun Park

    Gorski centri

    Združenje slovenskih žičničarjev
    Unitur
    RTC Krvavec
    RTC Golet
    SC Cerkno